נדנדה איכותית

החצר שלך יכולה לעבור שדרוג עם הרהיטים הנכונים. בקטלוג הרהיטים שלנו ניתן למצוא שולחנות אירוח, ספסלים, כיסאות וגם נדנדות. את כל הרהיטים אנו מייצרים מעץ גושני ובעבודת יד. בכתבה הקרובה אנו רוצים להתמקד באחד מרהיטי החוץ שמעניקים חוויה נעימה ובכל גיל, נדנדה איכותית.

לא רק מקום להירגע בו

את הנדנדה אפשר לראות בגני השעשועים ולא במקרה. היא מעניקה רוגע, עוזרת לפיתוח מערכת שיווי המשקל ויכולה להרגיע תינוקות ופעוטות ולהוביל לשינה טובה יותר. כל היתרונות הללו באים לידי ביטוי גם בנדנדות האיכותיות שיכולות להיות בחצר הבית שלך או במרפסת.

נדנדה איכותית

סוגי נדנדות

נדנדת יחיד או כסא נדנדה – מתאימה לכל מי שרוצה ליהנות מהחוויה לבד. בלי לחלוק או למי שרוצה לשלב עוד רהיטי חוץ בגינה קטנה.

נדנדה זוגית – אידאלית לזוגות, למרפסת או לחצר קטנה. בדרך זו יותר מאדם אחד יכול לשבת על הנדנדה וכל זאת בלי שהיא תתפוס מקום רב.

נדנדה לשלושה אנשים – נדנדה איכותית רחבה עליה יכולים לשבת שלושה מבוגרים או מבוגר אחד שרוצה לשכב לכל האורך.

נדנדה עם נדנדת ילדים – שילוב נפלא שמאפשר גם למבוגרים ליהנות מתחושת הנדנוד וגם מאפשר לילדים קטנים ופעוטות ליהנות ממתקן נדנדה איכותי בחצר הבית (יש להקפיד על השגחת מבוגר).

נדנדה עם סכך – הדגמים השונים יכולים להגיע גם עם סכך. תוספת זו תגדיל את מספר הימים בשנה בהם אפשר להשתמש בנדנדה ותעזור לשמירה על המושב שלה.

לא יודעים מה עדיף? צלצלו אלינו עוד היום:

054-2271180

אנחנו נשמח להתאים את הנדנדה בדיוק עבורכם.

מה הופך נדנדה לאיכותית?

זה הזמן שלך להפוך את החצר לאזור שנעים לשהות בו. בין אם המטרה שלך היא לשמוע את הציפורים, להביט בכוכבים, לנהל שיחה מרתקת או פשוט לשתות קפה באוויר הפתוח, נדנדות העץ האיכותיות שלנו יעניקו לך סיבה לצאת החוצה. האיכות של הנדנדה נמדדת במספר פרמטרים:

  • החומר – הנדנדה עשויה מעץ אורן גושני מלא. החומר נבחר בקפידה מתוך מטרה להעניק למרחב החיצוני שלך מראה מרשים עם רהיט שיוכל לשמש אותך לאורך שנים.
  • הגימור – יש להקפיד על גימור מושלם. הצביעה הסופית תתבצע בדרך שתשמור על הנדנדה ותגן עליה גם כשהיא בחוץ, חשופה לשמש ולגשם.
  • ארגונומיה – הקפדה על חוויית המשתמש היא זו שהופכת את חוויית הנדנוד לנעימה, בין אם היא מתבצעת לבד, בזוג או כששלושה אנשים עולים על הנדנדה.

נדנדה איכותית – המלצות לטיפול

לאחר רכישת נדנדה איכותית מעץ כדאי לשמור עליה. אמנם תהליך הגימור מוקפד ומאפשר לה להיות חשופה לשמש ולגשם, אך אם היא לא בשימוש, מומלץ לכסות אותה. כמו כן, כדאי להקפיד שהיא תהיה תחת מקום מוצל או לחילופין לבחור דגם אשר מגיע עם סכך ובכך יקטין את הפגיעה של מזג האוויר.

נדנדה איכותית בגינה

במידה ונראה שיש צורך, יש למרוח על הנדנדה שמן עץ מיוחד ולאחר מכן להוסיף שכבה של לכה. פעולה זו תמנע מהעץ להוציא שבבים ואין צורך לבצע אותה לעתים תכופות. בדרך העץ נוכל לעזור לך לטפל בנדנדה ולתת לך הנחיות מדויקות כיצד לשמור על כל רהיטי החוץ שלך לאורך שנים.

דרך העץ – ריהוט איכותי לבית ולחצר

אצלנו בדרך העץ ניתן למצוא נדנדת יחיד, לזוג, לשלושה אנשים וכן נדנדות לילדים ומשולבות. הרהיטים שלנו מיוצרים מעץ אורן גושני מלא ובעבודת יד. אנו מקפידים ליצור נוחות על ידי התחשבות בצרכים הארגונומיים ודואגים לגימור איכותי שמסתיים בצביעה בצבע עץ טבעי או בכל צבע שיבחר על ידך.

מלבד רכישת נדנדה איכותית, אנו מזמינים אותך לבחון את שלל הרהיטים שאנו מייצרים ולבדוק איתנו כיצד ניתן לשדרג את המרחב החיצוני שלך.

לפרטים נוספים וביצוע הזמנה של נדנדה איכותית צרו עמנו קשר:

054-2271180

Call Now Buttonחייגו
×
×

עגלת קניות