כסא נדנדה בבית או בחצר שלך

המראה של כסא נדנדה בכניסה לבית מאפיין לא מעט סרטים ולא במקרה. בכל פעם שישנה סצנה אשר רוצה להראות אנשים רגועים, הנדנוד הקל מעביר את התחושה. התחושה הזו יכולה לצאת מהסרטים ולהגיע הישר אל הבית שלך. כסא המתנדנד מעץ מלא אשר עוצב בקפידה יוכל להישאר בצבעו הטבעי או לקבל גימור בשלל צבעים, לבחירתך. כמו כן, לבחירתך, ניתן לקבל את הכסא עם משענת לרגליים. התאמה אישית לצד עיצוב מוקפד ותהליך ייצור מדויק, הם אלו שיעניקו לך רגעים רבים ונפלאים.

להזמנות או שאלות בנושא כסאות נדנדה

צלצלו אלינו 054-2271180 או השאירו פרטים:

היכן יכול להיות מונח כסא נדנדה?

התשובה לשאלה זו היא פשוט בכל מקום. הכסא יכול להיות אחד הרהיטים הנוחים בבית ומחוצה לו ולכן הוא יוכל להשתלב בחדר בו ישן התינוק, חדרי ילדים, בסלון, במרפסת ובגינה. הוא יכול להיות מונח בקצה החדר והוא יכול להיות דווקא במרכזו.

כסא נדנדה

הנוכחות המרשימה של העץ תוסיף לעיצוב של כל מרחב ולכן כדאי להיפתח לשלל האפשרויות העיצוביות שניתן ליצור בעזרת רהיטים מתאימים. לבחירתך, ניתן להחליט לשמור על המראה הטבעי של העץ או לבחור בשלל צבעים שיתאימו לחדר ולשאר הרהיטים.

טיפים ליצירת זרימה במרחב

רהיטים טובים הם בסיס להנאה מהמרחב הקיים שלך. העץ יכול לשמש אותך לאורך שנים רבות אך כדי לעצב את המרחב, החדר או החצר, בצורה הטובה ביותר, יהיה עלייך לדאוג ליצור מרחב שנעים להסתובב בו. הטיפים הבאים יעזרו לך לעשות זאת:

  • טיפ ראשון – בחינת גודל החלל

תחילה עלינו לחשוב על המרחב כולו. כסא יכול להשתלב נהדר בתוך הבית או מחוצה לו, אך כדי ליהנות ממנו יש לזכור כי יש צורך במרחב לצורך יצירת התנועה. הצמדה של הכיסא אל הקיר תהיה לא יעילה כיוון שאז אי אפשר יהיה להתנדנד עליו. לכן, הפעולה הראשונה שיש לעשות היא להסתכל על המרחב כולו, לחשוב היכן הכסא יהיה מונח ואז להסתכל על שאר הרהיטים וכיצד אלו ישתלבו זה עם זה.

מעוניינים לרכוש כסא נדנדה איכותי ומעוצב? צלצלו עוד היום:

054-2271180

  • טיפ שני – התייחסות למכלול

הטיפ השני הוא פועל יוצא של הראשון. לאחר שברור כי ניתן להניח את הכסא במקום המיועד לו ושיהיה מספיק מרחב כדי להתנדנד עליו בנינוחות, יש להסתכל על כל המרחב. אם מדובר בתהליך שיפוץ או התחדשות של המרחב, הפעולה הנכונה ביותר תהיה להסתכל על קטלוג הרהיטים ולתכנן אילו רהיטים יהיו בכל חלק של החלל. אם כבר ישנם רהיטים במקום אפשר לשלב גם את כסא ולהתאימו תוך התחשבות בסדר שיאפשר לנוע בנינוחות ממקום למקום.

כסא נדנדה בהזמנה אישית

  • טיפ שלישי – צבע

צבעים אטומים וכהים יכולים להכביד על המרחב ובמיוחד אם הוא קטן. אם המרחב גדול, אפשר להשתמש בצבעים אלו וליהנות מתחושה של ביטחון ושל עוצמה במקום. הצבע הוא אלמנט משמעותי בעיצוב ובכל מקרה של ספק או שאלה נשמח לעמוד לרשותך ולחלוק מהניסיון שלנו. עלייך לדעת כי ניתן להשאיר את הכסא בצבע עץ טבעי וניתן לבצע גימור של שלל צבעים.

עוצמת העץ בבית ובחוץ

רהיטי העץ מביאים עוצמה לחלל. הם מרשימים, לא ניתן להתעלם מהם והם יכולים לשמש אותך לאורך שנים רבות. כאשר התכנון והביצוע מתבצעים כהלכה, עם חשיבה מקדימה והמון אהבה לחומר הגלם, התוצאה תהיה רהיט שיכול לשמש אותך לאורך זמן.

כסא נדנדה לבן

כיסא נדנדה יכול לשמש אותך למשך שנים כל עוד הוא טופל נכון בשלב הייצור. לכן, אנו מקפידים על תכנון נכון ותהליך של גימור מושלם ולא מוכנים להתפשר על שום פרט. בדרך העץ אנו מלווים כל רהיט וכל לקוח לאורך כל הדרך, מהחשיבה הראשונית על הרהיט ועד שהוא מונח אצלך בבית.

נשמח לעמוד לרשותך

אנו מזמינים אותך להסתכל בקטלוג שלנו. כל רהיט תוכנן בקפידה תוך היכרות מעמיקה עם עולם העץ. אנו מכינים בהזמנה אישית את כסאות נדנדה, ספסלים, שולחנות ורהיטי עץ נוספים. כמו כן, אנו שמחים להביא את כל היתרונות של העץ אלייך לבית. הגימור של כל רהיט מבטיח לך שנים של הנאה, בין אם הוא מונח בחדר סגור ובין אם הרהיט מיועד להיות בחצר, כשהוא חשוף לשמש, לגשם, ללחות ולברד.

זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לייעץ, לענות על שאלות ולעזור ללוות אותך משלב בחירת הרהיט ועד להבאתו לביתך. צלצלו אלינו:

054-2271180