נדנדה זוגית

החצר שלך נועדה להסב לך רגעים קסומים ומהנים. מזג האוויר הישראלי מאפשר לשבת בחוץ ברוב ימות השנה ולכן השקעה בריהוט חוץ איכותי היא השקעה שתשמש אותך לאורך שנים. הישיבה על הנדנדה יכולה להיות לבד, עם כוס קפה והיא תהיה מושלמת לרגעים זוגיים ורומנטיים. בעת אירוח חברים או משפחה אפשר לצאת לחצר או למרפסת ולתת גם לאורחים ליהנות מישיבה מפנקת על נדנדה זוגית.

היתרונות ברכישת נדנדה

זמן האיכות שלך בחוץ יכול לעבור שדרוג בעזרת ריהוט גן מעץ. נדנדה זוגית תעניק לך רגעים שלווים ומאושרים כאשר לנדנוד עצמו יש יכולת להרגיע. התנועה הלוך ושוב תחזיר אותך אל עבר זיכרונות ילדות והישיבה הזוגית תכניס לחייך רומנטיות ואינטימיות.

לך בוודאי חשוב לא רק לבחור נדנדה אשר תעניק לך חוויה רגעית קסומה, אלא לבחור באחת שאפשר יהיה להשתמש בה לאורך שנים. חשוב שהנדנדה תתאים לדרישות שלך, שתשלב היטב מבחינת העיצוב ושתמצא חן בעינייך.

נדנדה זוגית לבנה

שיקולים בבחירת נדנדה זוגית

  • גודל – ראשית חשוב שהנדנדה תתאים בגודלה לחלל. גם אם יש לך מרפסת קטנה או מגבלת מקום, ישנו מגוון רחב של נדנדות וכן אפשר להכין עבורך אחת במידה המתאימה בדיוק לחלל החיצוני שלך.
  • נראות – עלייך לאהוב את המראה החיצוני של הבית שלך. ריהוט גינה, המתאים גם למרפסות פתוחות ודירות גג, חייב להתאים לחלל כולו. באפשרותך לבחור את צבע הנדנדה ולשלב אלמנטים עיצוביים ייחודיים.

נדנדה זוגית כחולה

  • איכות – אחד הדברים שיש לזכור בעת רכישה של נדנדה זוגית הוא המיקום שלה. לרוב הנדנדה תעמוד בחוץ ועל כן יש לשים לב כי בעת הייצור שמו דגש על חומרים וגימור המתאימים לעמידה באוויר הפתוח.

הדגשים שלנו ביצירה בעץ

בדרך העץ אנו שמים דגש על כל פרט, מהגדול עד לקטן ביותר. אנו מייצרים במקום נדנדות בגדלים סטנדרטיים ובגדלים בהזמנה אישית. זה המקום להזמין ריהוט חוץ איכותי, בעיצוב אישי או על פי קטלוג. השירות שלנו כולל יעוץ, ייצור על פי הזמנה (כולל בחירת צבעים), צביעה איכותית שמגינה על הריהוט לאורך שנים, הובלה והרכבה. להנאה מושלמת מהחלל החיצוני שלך, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

להזמנת נדנדה זוגית צלצלו כבר היום: 

054-2271180

דילוג לתוכן