ספסל לגינה

הגינה שלך יכולה להפוך לפינת חמד שכיף לשהות בה למשך שעות רבות. לשם כך יש ליצור את הסביבה המתאימה, לחשוב על צמחים שישתלבו בה וכמובן לתכנן אזור ישיבה מפנק. ספסל לגינה יכול לתת מענה מושלם, פרקטי, נוח ולשמש אותך לאורך שנים רבות. ספסל לגינה יכול גם לעמוד כיחיד בתוך הגינה ובין העצים והוא יכול להיות חלק מרהיטי הגן כשבמרכז יכול להיות מוצב גם שולחן עץ אשר תואם לו מבחינה עיצובית.

מבחינת החומרים אשר משמשים לריהוט, יש יתרון לעץ. הוא חומר חם ומבודד, כך שמצד אחד הוא מעניק מראה נעים ומזמין ומצד שני הוא אינו סופג אליו חום או קור. השימוש בריהוט עץ מאפשר לך לבלות בגינה גם כשהטמפרטורות מתחילות לצנוח או להפך, כשהן מתחילות לעלות.

ספסל לגינה יהפוך אותה למקום שכיף לשהות בו

הגינה שלך צריכה להיות המקום שכיף לצאת אליו. היא חלק בלתי נפרד מהבית ועל כן אין כל סיבה שהיא לא תשמש אותך שעות רבות, לצורך אירוח או בבילוי לבד. כאשר הגינה מסודרת, עם צל ויש בה ריהוט איכותי, כיף לצאת אליה. תהליך התכנון שלה דורש מחשבה על כל אותם גורמים ומבחינת ריהוט באפשרותך לשלב ספסלים, נדנדות ושולחנות.

ספסל לגינה

יצירת אזור עם פינת ישיבה מעוצבת מבטיחה שעות של בילוי בחוץ. חשוב שהרהיטים בגינה יהיה נוחים, נעימים ומעוצבים. לשם כך כדאי לבחון את רהיטי העץ שיוכלו להיות במקום ולהשתלב בו מבחינת העיצוב וכן להעניק נוחות מקסימלית. לעץ יש השפעה טובה על הנראות של הגינה ובמיוחד אם חשוב לך לשמור על מראה טבעי. מבחינת הייצור שלו, ניתן להזמין רהיטים בהזמנה אישית ולבקש שהגימור יתבצע בצביעת לק שקוף שיבליט את המראה של העץ או לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים.

ספסל לגינה המשתלב בתוך הגינה עצמה

ספסל לגינה יכול להיות מוצב באזור ישיבה מסודר וישר אך לא רק. אם יש לך שדרת עצים או גינה פראית מעט, הוא יכול להיות מוצב במרכזה. תכנון נכון של גודל הספסל יאפשר להציב אותו במקום המיועד ויעניק לך הנאה מהבוסתן שלך. במקרה זה החשיבה היא על ההנאה שלך ולאו דווקא על יצירת מתחם לאירוח.

יחד נוכל לתכנן את הריהוט שישתלב בגינה שלך, למצוא את המקום הנכון להצבת הספסל ובהמשך נייצר עבורך את הרהיט או הרהיטים על פי הזמנה אישית. תודות לייצור האישי באפשרותך ליהנות מהגינה ולעצב אותה בדיוק כפי שתמיד רצית. כל שעלייך לעשות הוא לשתף אותנו בבקשות שלך ואנו נבחן את ההיתכנות הפרקטית והיכולת להביא את הספסל למקום המיועד לו.

לא רק בגינה שלך

ספסל לגינה מעץ מיוצר כך שיתאים להיות בחוץ, יכול להתאים לא רק לגינה הפרטית שלך. הוא יכול להיות מוצב בכניסה לבית ולהפוך לרהיט יפה, שימושי ונוח. הוא יכול להיות גם בגינות ציבוריות ומתחמי חוץ כמו אזורי מסחר, מרפאות ועוד. כיוון שניתן לייצר ספסל גינה בהזמנה אישית, ניתן להתאימו מבחינת הגודל לכל אזור מתבקש.

ספסל לגינה ליד בריכה מהממת

 

על מנת להתאים באופן אישי את הספסל יש לקחת את מידות החלל החיצוני ולהחליט היכן הוא יוצב. בהתאם לכך אפשר יהיה לתכנן, לעצב וכמובן לייצר אותו. בנוסף, בעבודת הגימור אפשר יהיה להחליט אם לצבוע אותו בצורה שתבליט את הטבעיות של העץ או בצבע אחר שמתאים לסביבה.

נשמח לעמוד לרשותך

חברת דרך העץ מייצרת רהיטי עץ בהזמנה אישית. אנו מתמחים ביצירת ריהוט כמו ספסל לגינה, נדנדות עץ, שולחנות ועוד. כל רהיט אשר יוצא תחת ידינו עובר מלאכת מחשבת של תכנון מוקפד, בדיקה כי הרהיט יתאים לסביבה ולבסוף הצבתו במקום.

אתם מוזמנים לעיין בקטלוג הספסלים מעץ המיוצרים על ידינו.

לפרטים נוספים והזמנות צלצלו: 

054-2271180

 

דילוג לתוכן