נדנדת ערסל – טיפים לבחירה נבונה.

נדנדת ערסל משתלבת בחצרות בתים פרטיים ומשותפים. הנראות שלה תורמת לעיצוב הסביבה והחוויה שהיא מציעה יכולה להוות סיבה טובה לצאת החוצה. כדי שאפשר יהיה ליהנות ממנה לאורך זמן היא חייבת להיות מיוצרת מחומרים איכותיים ותוך הקפדה על כל פרט משלב התכנון ועד לגימור. כיוון שישנם דגמים שונים של ערסלים ורהיטי חוץ ריכזנו מספר טיפים שיעזרו לך לבחור בריהוט שיתאים לחצר שלך.

 נדנדת ערסל - טיפים לבחירה נבונה של רהיטי גן

חשיבה עיצובית על החצר 

הפרט הראשון שיש לחשוב עליו בעת קניית ריהוט גן מעץ הוא העיצוב של המרחב הקיים. יש לחשוב אילו פריטים יהיו במקום, אילו כבר נמצאים בו ולאחר מכן ניתן לבחון את הנדנדות השונות ולבדוק אילו יוכלו להשתלב במרחב הנוכחי. במידה והחצר שלך עמוסה ברהיטים וצמחים, נדנדת ערסל לאדם אחד תוכל להתאים לך. אם יש לך מרחב גדול יותר, יעמדו לרשותך יותר אפשרויות ויתכן שיתאים לך לשים בגינה סט שלם של נדנדות.

בטיחות

אין זה משנה איזה סוג נדנדה לגינה ברצונך להביא ואם מדובר על אחת יחידה או סט, בכל מקרה הבטיחות צריכה להיות קו מנחה שאין להתפשר עליו בשום אופן. התנועה הנעימה והמרגיעה של הנדנדה יכולה לתת תחושה כי מדובר במוצר שאפשר להתפשר עליו, אך לא כך הדבר. חשוב שהנדנדה תעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולא תפריע או תסכן ילדים שמסתובבים בשמחה בחוץ ולא את המבוגרים שיעלו וירדו ממנה. הבטיחות היא אחד מהערכים שמלווים אותנו וחשוב לנו להביא אלייך לחצר את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, משלב התכנון ועד להצבת הנדנדה בחצר.

התאמת נדנדת ערסל למשתמש

ישנם סוגים שונים של נדנדות ערסל ואחת השאלות שיש להעלות לפני הקנייה היא מי אמור להשתמש בה. דגמים מסוימים מתאימים יותר למבוגרים, אחרים לילדים ויש לחשוב מראש מי ייהנה ממנה ובהתאם לקנות את הדגם הנכון. התאמה נכונה תבטיח גם נוחות ותחושה נעימה בעת השימוש בנדנדת ערסל.

המקום בו תוצב נדנדת ערסל

חשוב לשים לב כי פעולת הכניסה והיציאה מהנדנדה תהיה נוחה. לשם כך צריך שיהיה מרחב נוח ולבחור נדנדת ערסל שתתאים בגודלה למקום. במקרה של ספק, תמיד מומלץ להתייעץ ויחד נבחן אילו דגמים יוכלו להשתלב בחצר.

מתן תשומת לב לתהליך גימור המוצר

הגימור חייב להיות מושלם ולהבטיח הנאה מנדנדת הערסל לאורך זמן. הקפדה על צביעה מתאימה בסיום הייצור היא חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור. חשוב מאד שהמוצר שיגיע אלייך יגיע לאחר שקיבל את מלוא תשומת הלב.

נדנדת ערסל או ספסל כדוגמה לגימור המוצר

רהיטים ואביזרים משלימים

כדאי לבחור נדנדת ערסל אשר תתאים לחצר או לבחור ברהיטים ואביזרים אשר ישלימו את המראה. באפשרותך לבחור את הצבע של הנדנדה ושל כלל רהיטי החצר כך שישתלבו זה עם זה וכן לבחון את שלל הרהיטים והאביזרים שיהפכו את החצר שלך למקום שנעים לשהות בו.

בחינה מעמיקה של העלויות

העלות של ריהוט החצר יכול להשפיע על ההחלטה שלך אם לבצע את הרכישה או לא. עם זאת, זה לא צריך להיות המרכיב היחיד שיקבל את תשומת הלב שלך. בבחינת המחיר יש לבדוק מה הוא כולל, מאיזה חומר עשויה נדנדת הערסל, מה הגימור שלה והאם החברה דואגת להביא אותה עד אלייך.

בחירה בשירות מלא

דרך העץ מעניקה לך שירות מלא בכל הזמנה. מרגע החשיבה המשותפת כיצד נוכל להפוך את החצר שלך לנעימה ומקום שכיף לשהות בו, דרך ייצור שמתבצע תחת סטנדרטים גבוהים ועד להובלת המוצר אלייך. אנו מייצרים נדנדות מסוגים וגדלים שונים, מזמינים אותך להסתכל על הקטלוג הרהיטים באתר וליצור עמנו קשר כדי שנוכל לספר מה נוכל לעשות למענך.

להזמנות ופרטים נוספים צלצלו:

054-2271180

דילוג לתוכן