נדנדה לתליה – האם היא מתאימה לגינה שלך?

הנדנדה היא חלק בלתי נפרד מחצרות רבות. כאשר אנחנו רוצים לשלב את הנדנדה אנחנו יכולים לראות דגמים רבים בהם גם הנתלים. בחירה מבין הדגמים השונים צריכה להביא שיקולים של המרחב הקיים, אופן השימוש המתוכנן והעיצוב שנרצה להשיג.

נדנדה לתליה יכולה להיות נדנדת תינוקות וילדים, מבוגרים וישנם גם דגמים משולבים לתינוקות או ילדים  ולמבוגרים יחד. מבחינת שימוש לילדים יש לזכור כי חשוב תמיד להשתמש בנדנדה תחת השגחה ולכן יש לשים אותה במקום שלנו, המבוגרים, יהיה נוח לעמוד בו או לצד רהיט גינה שנוכל לשבת עליו בנינוחות כשהילדים נהנים.

איזו נדנדה לתליה מתאימה למרחב החיצוני שלנו?

לא כל רהיט שמתאים לבית אחד מתאים גם לשני ואפילו אם ראינו נדנדה אצל השכנים לא בטוח שהיא תתאים לנו. בעת בחירת הנדנדה התלויה אנחנו צריכים לבחון קודם כל האם יש לנו אפשרות לבצע את התליה בצורה בטוחה. אנחנו יכולים לתלות אותה על עץ עוצמתי וחזק ויכולים להשתמש במבנה הבית שנותן פתרון במקרים רבים.

נדנדה לתליה

בבחינת המרחב החיצוני חשוב לשים לב כי הנדנדה צריכה מקום לתנועה. אם מדובר על נדנדה לתליה לילדים, הם יכולים לנוע בעוצמה קדימה ואחורה ואנחנו רוצים שהם לא יתקעו בקיר. יש לחשוב על כך ולבחור את הנדנדה והמיקום שלה בהתאם (לפעמים אם אין מקום הפתרון הוא נדנדה לתליה שמחוברת לנדנדת מבוגרים או קונסטרוקציה עצמאית).

כדאי לחשוב גם על היופי של המרחב ואין כל ספק כי נדנדה לתליה שעשויה מעץ היא פתרון מושלם ויפיפה. העץ יכול להגיע בגימור טבעי כשהוא עובר טיפול יסודי שמאפשר לו לעמוד בחוץ ללא כל חשש והוא יכול להגיע בשלל צבעים, לפי בחירה שלנו. בין אם אנחנו מחפשים אחר נדנדה לילדים או למבוגרים, העץ הוא חומר מושלם לגינה שלנו.

נשמח לעמוד לשירותכם

חייגו אלינו היום 054-2271180 או השאירו פרטים:

הוראות בטיחות ושמירה על נדנדות לתליה

לאחר בחירת הנדנדה עלינו להקפיד להציב אותה בצורה בטוחה ולשמור עליה כך שתשמש אותנו לאורך זמן. חשוב לשים לב כי המקום ממנו נקנה את הנדנדה ייתן לנו את הוראות ההרכבה ואם יש לנו ספקות לגבי המיקום שלה כדאי להתייעץ עם המומחים שמכירים היטב את הרהיטים. בנוסף, כדאי לדעת כי אנחנו יכולים לבצע מספר פעולות שישמרו על נדנדה לתליה מעץ לאורך זמן.

ככל האפשר כדאי להעדיף הצבה של רהיטי עץ באזורים מוצלים. ברכישה בדרך העץ ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי ולבחור יחדיו את המקום המועדף לתליית הנדנדה. כדאי להקפיד לנקות את הנדנדה כמו כל רהיט אחר ולעשות זאת בעזרת מטלית יבשה או לחה מעט וללא חומרים חזקים. אחת לעונה כדאי לבצע פעולת שימון בעזרת שמן המיועד לרהיטי עץ. השמן מונע התפתחות סדקים, שומר על המראה המקורי של העץ ומשפר את העמידות שלו.

מעבר לנדנדה אשר מיועדת לתלייה כדאי לבחון אילו רהיטים נוספים יוכלו להתאים לגינה שלנו כאשר אפשר לשלב בינה לבין שולחן עם כסאות עץ, כסאות נדנדה, נדנדות גדולות ואחרות. בדרך העץ עומד לרשותנו מבחר גדול ומקורי של רהיטים אותנטיים המיוצרים בהזמנה אישית ועל ידי צוות שמלווה את העבודה משלב הבחירה ועד להבאתם למקום המיועד ובמענה לכל שאלה לאורך כל הדרך.

לפרטים נוספים והזמנות צלצלו:

054-2271180

 

דילוג לתוכן