נדנדה לילדים – רגעים הקסומים מחוץ לבית 

נדנדה איכותית לילדייך תעניק לך ולהם רגעים קסומים בחוץ. היום באפשרותך לרכוש נדנדה לילדים שתחזיק מעמד לאורך שנים. הילדים שלך יוכלו לבלות בחוץ מדי יום, בבטחה ובמיקום הכי קרוב לבית. נדנדה לילדים יכולה להתאים לגינה, לחצר בדירת גן, דירת גג ובהתאם לשטח המרפסת של הבית, יתכן שאפשר להתאים דגם מיוחד עבורה.

לנצל את החצר בדרך הטובה ביותר

בין אם יש לך בית פרטי עם גינה, דירת גן, דירת גג או מרפסת, ניצול החלל החיצוני הוא פעולה מתבקשת. האקלים הישראלי מאפשר לילדייך ליהנות מהחלל החיצוני של הבית אפילו בעונת החורף. ברוב ימות השנה אין גשמים והיציאה החוצה מאווררת ונעימה. עם זאת, על מנת שילדייך ירצו לצאת החוצה, הם צריכים להתעניין במה שמחכה להם.

נדנדה לילדים

נדנדה לילדים היא רהיט מושלם לחצר. אפשר להציב אותה בגינה, על הגג ויתכן שאפילו במרפסת שלך. הנדנדות היום יכולות להגיע במגוון גדלים ועיצובים כך שכל שעלייך לעשות הוא להחליט איך לעניין את הילדים שלך לצאת החוצה.

מבחר דגמים וצבעים של נדנדה לילדים

ישנם דגמים שונים של נדנדות המתאימות לילדים וכן ישנה אפשרות לעצב במיוחד עבורך את הנדנדה המושלמת. כמו בכל ריהוט גן, גם כאן, יש להתחשב במרחב הקיים, מבחינת גודל ועיצוב, יש לבחור את הצבעים הנכונים לך וכל זאת תוך הקפדה על דיוק ובטיחות הילדים.

אם קיבלת את ההחלטה לקנות  לילדייך נדנדה שתסב להם רגעים רבים של הנאה, אך יש לך חשש מהעיצוב של החלל החיצוני, אין סיבה לדאוג. באפשרותך לא רק לבחור את גודל הנדנדה אלא לבקש להוסיף אלמנטים שונים שיעניקו לחלל את העיצוב המושלם.

חובה לבדוק לפני קניית הנדנדה

  • בטיחות – הנדנדה תשמש את הילדים שלך והיא חייבת לעמוד בתקני הבטיחות. עלייך לברר כי העסק ממנו הריהוט נקנה מקפיד על התאמה לתקנים אלו ומשתמש רק בצבעים וחומרים המתאימים לילדים.
  • משקל – כדאי לבחור נדנדה לילדים שתתאים למשקל הנוכחי שלהם ויותר מכך. זאת כדי שילדייך יוכלו ליהנות לא רק היום מהחוויה אלא גם בעתיד. באפשרותך גם לבקש בקשות מיוחדות.
  • גימור – הגימור צריך להתאים לרצונות שלך ובו זמנית החומרים חייבים להתאים לסביבת הילדים.

כאן יוצרים בעץ

דרך העץ מתמחה ביצירת רהיטים מעץ, לבית ולמרחב החיצוני. אנו מייצרים נדנדות לילדים תוך הקפדה על עמידות גבוהה, גימור מושלם וכמו כן נותנים מענה אישי בכל הנוגע לעיצוב. נשמח לעמוד לרשותך, משלב התכנון, עד להרכבת הנדנדה אצלך בבית.

להזמנת נדנדה לילדים צלצלו עכשיו:

054-2271180

 

דילוג לתוכן