ספסל לגינה, לבית ולאזורים ציבוריים

רהיטי החוץ מיועדים להעניק לנו מרחב נוח לבילוי והם יכולים להיות מעוצבים על פי הטעם האישי שלנו. ספסל המוצב בחצר, בגינה או במרפסת, יכול לגרום לנו לצאת החוצה לעיתים קרובות ולנצל את המרחב החיצוני של ביתנו. כמו כן, אנחנו יכולים לבחור להציבו דווקא בתוך הבית או צמוד לכניסתו וכמובן לראות מגוון רחב של ספסלים באזורים ציבוריים.

בבחירת הריהוט החיצוני או הפנימי של הבית, עלייך לחשוב על הנוחות שלך, עלייך לחשוב על העיצוב והבחירה בעץ תשתלב באופן מושלם הן בבית והן במרחב החיצוני. תודות לאפשרויות הגימור העץ ישמר לאורך שנים רבות ולך תהיה אפשרות ליהנות לאורך שנים מהספסל.

עיצוב החלל החיצוני

עיצוב החלל החיצוני של הבית יגרום לך לצאת החוצה. ריהוט הגינה נועד להעניק לך רגעים קסומים מחוץ לבית. עיצוב נכון יאפשר לך להפוך את החלל החיצוני לא רק למקום שכיף לך לשהות בו אלא גם למקום אירוח נעים ומקום בו הילדים ירצו לשחק.

ספסל

בין הרהיטים אשר יכולים להתאים לך נמצא גם ספסל הגינה. ניתן לשלב אותו בטבעיות בגינה, במרפסת ובכניסה לבית, כאשר באפשרותך לבחור בין עיצובים שונים של ספסל, מספר גדלים ולהחליט אם ברצונך שהוא ינוע כספסל נדנדה או יהיה סטטי.

העץ כחומר ביד היוצר

הבחירה לשלב עץ בריהוט החצר או הריהוט הביתי היא בחירה טבעית. העץ מביא איתו חמימות לצד ריהוט קל ונוח לישיבה. במקרה של ישיבה על ספסל, העץ אינו מתקרר ואינו מתחמם ולכן אפשר להתיישב בנינוחות בכל מזג אוויר וליהנות ממנו לאורך שעות רבות. כמובן, העץ עובר עיבוד וצביעה סופית שמגן עליו מפני גשם או קרני השמש.

ספסל לבית

באפשרותך לעצב את הבית שלך בצורה פרקטית וליהנות ממראה מרשים ונעים לעין. ספסל עם אחסון מיועד לאזורים שונים של הבית, ספסל יכול להשתלב בכניסה, בסלון, במרפסת ואפילו בחדרי הילדים. ספסל מסוג זה משלב באופן אידאלי נראות מרשימה של עיצוב בעץ ובו זמנית תודות למקום האחסו, קל יותר לסדר את החלל.

ספסל זה יכול להתאים לשלל חדרים בתוך הבית, אך אפשר להציב אותו גם בחצר. תודות לגימור המתאים לעמידה בפני מזג האוויר ושימוש בחומרים וצבעים המתאימים גם לסביבת ילדים, אין כל בעיה להציב אותו בבית או בחוץ.

אלמנטים שיש לבחון בעת בחירת ספסל:

  • עיצוב – הידיות שבצדי הספסלים, המשענת והרגליים, מקבלים התייחסות פרטנית ומעוצבים בקפידה. באפשרותך לבחור מבין מגוון דגמים ואף לבקש בקשות מיוחדות.
  • גודל – אפשר לבחור בגדלים שונים של ספסלים. מומלץ למדוד את גודל החלל בו ישמו את ספסל ובהתאם להזמין את הגודל שיהיה נוח גם לישיבה וגם יאפשר תנועה זורמת במקום.
  • צבע – הצביעה היא השלב האחרון בתהליך הייצור. אפשר לבחור בצביעה שקופה שתגן על העץ ותשמור על המראה המקורי שלו, אך אפשר לבחור בין מגוון רחב של צבעים, בהתאם לחלל בו הספסל מיועד להיות.
  • תנועה – יש לך אפשרות לבחור בין ספסל סטטי לבין נדנדה. אם הוא מיועד להיות על משטח חלק, הנדנדה יכולה להיות מושלמת ובמיוחד אם רגעים פסטורליים בחוץ מדברים אלייך.

נוחות משולבת בעיצוב

מחשבה על ריהוט לבית או לגינה, צריכה להוביל לתוצאה המשלבת בין נוחות לבין עיצוב. אי אפשר לנתק בין השניים ובאפשרותך להזמין ספסל עליו ניתן לבלות שעות רבות ושישמש אותך לאורך שנים בישיבה נינוחה. תודות לריהוט גן מעץ מלא תהיה לך הזדמנות לנצל את המרחב שלך באופן הטוב ביותר וליהנות ממראה מעוצב עליו חלמת.

העיצוב של ספסל יהיה תוצאה של התאמה אישית. באפשרותך לקבוע את הגודל, הצבע ולבקש לשלב אלמנטים ייחודיים בעת הייצור. כך תושג נוחות מקסימלית ועיצוב מושלם עבור ספסל החלומות.

מיקומים בהם ניתן להציב את הספסל

את הספסל ניתן לעצב עבורך באופן אישי כך שיתאים למקומות שונים, בבית ובחוץ. נתחיל מהכניסה לבית, שם אפשר להציב ספסל שישמש כאזור ישיבה נעים בו אפשר גם להוריד נעליים (או להחליף למגפיים) וכן אפשר להניח עליו את הקניות בעת הכניסה לבית. זוהי אפשרות פרקטית, נוחה ומעוצבת.

בתוך הבית אפשר להציב ספסל אחסון בחללים שונים. מחלל הכניסה בו גם אפשר להחליף נעליים או לאחסן בתוכו את כל מה שצריך להיות בכניסה ובצורה מסודרת. כמו כן ספסלי האחסון יכולים להתאים לחללים המשותפים ולחדרים בתוך הבית עצמו.

מבחוץ, ספסל יכול להשתלב באופן מושלם במרפסת או בגינה. ספסל שיוצב במרפסת יאפשר לך להתנדנד בפסטורליות או להתיישב בנוחות בכל שעה של היום ולהפוך את החלל לפרקטי ושימושי. בגינה, ניתן לשלב ספסל או מספר ספסלים, עם או בלי נדנדה. כמו כן, יש להתייחס לריהוט הגינה כמשהו שלם ואפשר להזמין גם שולחן תואם שישלים את האווירה.

שימוש במקומות ציבוריים

מיקום נוסף בו אפשר ואף מומלץ להציב ספסלים הוא במתחמים ציבוריים. בין היתר ניתן להציבם במקומות הציבוריים הבאים:

  • כניסה למרפאה – מרפאות אשר הכניסה אליהן היא מהרחוב או מרכז מסחרי, יכולות לאפשר למטופליהן ליהנות מהשמש והאוויר שבחוץ וכל זאת בעזרת ספסל מעוצב ונוח.
  • בפתח חנויות – חנויות רבות ובעיקר באזורים מסחריים פתוחים, רוצות למשוך אליהן לקוחות ולהעניק חוויה נעימה כבר מן הכניסה ובעזרת ריהוט חיצוני ניתן לעשות זאת.
  • גינות ציבוריות – בכל גינה ציבורית מוצבים ספסלים ואלו יכולים להיות בגדלים שונים ובמידת הצורך ניתן גם להתאים את הצבעים והגימור שלהם כך שיתאימו לסביבתם.
  • בתוך העסק – בהתאם לעיצוב המתוכנן, אפשר לשלב את ריהוט החוץ גם בפנים. אין צורך "לכפות" את העיצוב, אך עם ראש פתוח ניתן לשלבו בהצלחה ולהשיג את המראה הרצוי.

תהליך עיצוב וייצור הספסל

היום קל מאד למצוא באינטרנט עיצובים שונים של רהיטי חוץ. אבל, המרחב שלך לא חייב להיות לקוח מקטלוג. הוא יכול להתאים בדיוק לדרישות שלך ולהשתלב בצורה מושלמת לחצר, למרפסת, לבית או לעסק שלך. תהליך העיצוב והייצור מורכב ממספר שלבים.

בשלב הראשון נבחן יחד את הבקשות שלך. נבדוק את מידות החלל שלך (הפנימי או החיצוני) ואם מדובר באזור "מאתגר" להגעה נוכל לבדוק מהן האפשרויות העומדות לפנינו וזאת כדי שנוכל להוביל אלייך את הספסל.

בשלב השני נבצע תיאום ציפיות בכל הנוגע לעיצוב. נבדוק אם יש לך בקשות מיוחדות, אם יש לך צבעים מועדפים ואם יש לך העדפה לספסל נדנדה או אחד סטטי. בהתאם נציע את העיצוב שיכול להתאים לך.

בשלב השלישי נייצר את הספסל בהתאמה אישית. נשתמש בעץ אורן מלא, הייצור יהיה במידות שנבחרו ובשלב האחרון של הייצור נדאג לגימור מושלם. הגימור יתבצע תוך שימוש בצבעים המתאימים לסביבה כך שגם ילדייך יוכלו ליהנות מהריהוט החדש.

בשלב הרביעי נביא את הספסל עד אלייך ונדאג שהוא יוצב במקומו החדש. חשוב לנו ללוות כל שלב בדרך, מרגע הרעיון והעלאת הבקשה שלך ועד לשלב בו ניתן ליהנות מהריהוט במקומו החדש.

נשמח לעמוד לרשותך

דרך העץ מתמחים ביצור ריהוט מעץ בהזמנה אישית. אנחנו מזמינים אותך לעצב אתנו את החלל הפנימי או החיצוני שלך. אנו דואגים ומלווים אותך לאורך כל הדרך, משלב הרעיון והחלום ועד להצבת הספסל, הספסלים וכלל הריהוט אצלך.

אנחנו מזמינים אותכם לעיין בקטלוג ספסלים מעץ ולבחור את הספסל המושלם עבורכם

להזמנות צלצלו בטלפון:

054-2271180

 

דילוג לתוכן