נדנדה למבוגרים

עיצוב הבית והחוץ הוא מלאכה שיכולה להיות מהנה מאד. אנחנו מתלבטים לא מעט ברהיטים השונים שאנחנו רוכשים, היתרונות והחסרונות שלהם ומחפשים תמיד את הפתרונות המושלמים עבורנו. בכתבה זו אנו רוצים להתרכז ברהיט הגינה – נדנדה למבוגרים. להדגיש את היתרונות שלה ולבחון האם העץ הוא באמת החומר המושלם.

רהיטי החוץ או הגינה צריכים לשרת אותנו. הם צריכים להיות נוחים, לתת לנו חשק לצאת החוצה ולהתאים למרחב עצמו. הם לא יכולים לתפוס יותר מדי מקום כיוון שאנחנו רוצים להסתובב בחוץ בצורה חופשית. הם גם לא יכולים להיות נסתרים מדי או קטנים אלא לענות על הדרישות והציפיות שלנו מישיבה ובילוי בחוץ.

נדנדה למבוגרים

שלוש סיבות לקנות נדנדה למבוגרים לחצר

כולנו מכירים את הנדנדות ורובנו מקשרים את הרצון להתנדנד למשחקי ילדים, אך האמת היא שיש לנדנוד יתרונות גם לנו, המבוגרים. נדנדה למבוגרים עונה על הצרכים שלנו ויכולה אפילו לתרום לנו מבחינה נפשית ובריאותית.

שיפור מצב הרוח

מחקרים מצאו כי נדנוד משפיע לטובה על מצב הרוח, לא רק בקרב ילדים אלא גם בקרב מבוגרים. התנועה גורמת להפחתת חרדה ומפחיתה תופעות של דמנציה ובעיות רגשיות. כל שצריך כדי ליהנות מכל הטוב הוא לצאת החוצה, להתיישב על הנדנדה ולנוע. בילוי של מספר מספר דקות ביום על נדנדה למבוגרים יכולות להשפיע לטובה על הבריאות הנפשית.

הפחתת כאבים

הנדנדה גורמת לעידוד תנועת הדם וכך הוא מגיע לאזורים שונים בגוף וגורם להפחתה של כאבים לרבות כאבי מפרקים אצל במבוגרים ודלקות. התנועה של הנדנדה מובילה גם לשחרור אנדורפינים שמשפיעים על מצב הרוח אך גם על התחושה הפיזית שאנחנו חווים.

הפחתת לחצים

נמצא קשר בין השימוש בנדנדה לבין הפחתה של לחצים. מחקרים הובילו לכך שגם במקומות ציבוריים ובהם שדות תעופה החליטו להכניס נדנדות כדי שמבוגרים יוכלו לחוות הפחתה משמעותית של הלחץ שהם מרגישים לקראת פעולה שהם מבצעים.

השתכנעתם? רוצים לרכוש נדנדה?

חייגו אלינו 054-2271180 או השאירו פרטים:

לשלב את העץ בגינה שלנו

אין כל ספק כי העץ הוא חלק בלתי נפרד מהגינה והחצר אך האם הוא גם מתאים ברהיטי הגינה? התשובה לכך תלויה בין היתר בתהליך היצירה של הרהיט. לא כל עץ יוכל לעמוד בחשיפה לשמש ולגשם ויש צורך בייצור איכותי שמצליח להוציא את היופי של העץ החוצה ושומר עליו בצורה הטובה ביותר. רהיטי עץ יכולים להיות מושלמים כרהיטי חוץ והם יכולים לשמש אותנו למשך שנים רבות בתנאים הנכונים.

בבחירת נדנדה למבוגרים מעץ יש לשים לב כי המקום ממנו היא נרכשת אכן מתמחה בעבודות בעץ וכי הוא מקפיד על גימור שמגן על העץ. הגנה זו מאפשרת לרהיט לעמוד תחת השמש או הגשם בלי לחשוש מפירוק שלו. במקביל, כדאי לשמור על הרהיטים על ידי כיסוי שלהם כשהם לא בשימוש (ובמיוחד אם הם לא בשימוש לאורך תקופה). כמו כן יש להקפיד על שימון על פי ההוראות וצביעה אם יש צורך.

בדרך העץ יוצרים רהיטים שמבליטים את היופי הטבעי של העץ ומלווים את הלקוחות משלב ההתלבטות, לאורך הייצור, הובלת התוצר ועד לקבלת הוראות לשמירה על הרהיט כך שיהיה שימושי לאורך שנים רבות והמון רגעים קסומים.

להזמנות צלצלו עוד היום:

054-2271180

 

דילוג לתוכן