יש לנו גינה ואולי גם נדנדה ?

יש לנו גינה בגדלים שונים. יש גינות קטנות וגדולות. יש גינות ושטחי ישיבה מעץ או מאבן. הגינה היא אתר הנופש הפרטי שלנו, היא חלק ממבצרנו שהוא ביתנו. אנו מאבזרים את הגינה בכל מיני אביזרים, לא משנה היכן הגינה נמצאת. לדוגמה: גינת גג או מרפסת, בעלת נוף לים או להרים. אנו צריכים אביזרי נוחות לחלקות הנופש הקטנות האלו. באביזרים כמו נדנדה לגינה, שולחן וכסאות נוחים ועוד, הנוחות נמדדת בצורה הכי אובייקטיבית ופשוטה – כמה זמן אנו יושבים על גבי מושב הנדנדה בנוחות וללא תיקון מצב הישיבה. זהו דבר ברור ופשוט לכאורה, אך רק לאחר ישיבה ממושכת ונוחה אנו באמת מרגישים שצירפנו לגינה את נדנדת הגינה הנכונה.

נדנדות
על הנדנדה לגינה להיות נוחה מאוד, יפה ואסטטית. אסור לה להשתלט על המרחב הכללי של הגינה. היא אביזר עזר לנופש המשפחתי שלנו, ולא מקור לתעסוקה. בנדנדות המתוכננות לישיבה ממושכת בנוחות אין צורך בדרך כלל בכריות ומזרנים. במבט אחד ניתן להבחין שהנדנדה מותאמת לסביבה שבה היא מותקנת. היא לא פולשנית ושולטת במרחב הגינה, אך למרות זאת יש בה המון נוחות ואסתטיקה, חוזק ועדינות, המאפשרים ישיבה מרגיעה לאורך זמן. ניתן לשבת כשלצידכם שתייה חמה או קרה, ולהיעזר לשם כך במדפים. כנגד השמש יש גגון מאוורר המתוכנן להצללה.
כיום ישנו מגוון ענק של נדנדות לגינה בשלל צבעים

עכשיו הגינה שלנו נוחה יותר ואנו יושבים לאחר יום עבודה וחלקת האלוהים שלנו יותר שימושית ונוחה.
נדנדות לגינה יעשו את ההבדל בין סתם לשבת בגינה לבין לשבת על נדנדות מעץ

כחול-כמו-הים
נדנדה לגינה זאת המומחיות של "דרך העץ", המפתחת עשרות דגמים עם תוספות שונות. הנדנדות שלנו מיוצרות אחת-אחת בעבודת יד ולא בפס יצור. ניתן להזמין במגוון צבעים ומידות.
דילוג לתוכן