מגוון פינות ישיבה לחצר, הכוללות שולחן וכיסאות מתאימים.

דרך העץ – מערכות ישיבה

במשך אלפי שנים נהגו בני האדם לבנות את הרהיטים שלהם מעץ, ולא בכדי. העץ הוא חומר זמין ונוח לעבודה, וכמובן – נאה ויציב מיוחד. עם התפתחות הטכנולוגיה החלו לייצר ריהוט ממגוון מתכות כמו ניקל, נירוסטה ואחרות, וגם רהיטים מפלסטיק ומשאר חומרים מודרניים החליפו את מקום רהיטי העץ, אבל לא לאורך זמן. ברבות הימים החלו אספנים רבים וכן מי שהבינו איכות מהי לרכוש פריטי ריהוט ישנים העשויים מעץ – שידות, ספריות, שולחנות סלון, וכמובן פינות ישיבה מלאות או פרטים בודדים מהן כמו כורסאות וספות, כסאות נדנדה ועוד. היו אלו רהיטים בעלי ותק שנים, שהעניק להם את השם "ענתיקות". ומה שסיפק להם את היוקרה והפך אותם לנחשקים כל כך שוב היה חומר הגלם העיקרי ממנו נוצרו – העץ, אותו עץ ששמר משך כל השנים על חזותו היפהפייה של הרהיט, על חוסנו ושלמותו, ועל מראהו הקלאסי.

באופן טבעי שב כבר מזמן העץ וכבש מחדש את מקומו בשוק מערכות הישיבה. לעיתים הוא נגלה לעין, ומתבלט ביופיו הרב, ולפעמים הוא פשוט מהווה את הבסיס למערכת הישיבה – זה המבטיח שהרהיטים שרכשנו יישארו איתנו לשנים רבות ובטוחות. העץ המשמש לבניית מערכות ישיבה איכותיות ויפות הוא כמובן עץ מלא. הוא מביא איתו שלל תכונות שביניהן – יציבות ואריכות ימים, יופי רב, מראה טבעי ולא מצועצע, גוון ניטראלי המשתלב עם כל סוגי וגווני הכריות, בדי הריפוד ויתר חפצי הנוי שמסביב, וכמובן שהוא גם מעניק לרהיט מראה קלאסי ונקי המשדר תחושה חמימה וביתית.

ל"דרך העץ" מספר פינות ישיבה המתאימות במיוחד למסעדות, בתי קפה, חדרי אוכל ועמדות אירוח. פינות הישיבה של "דרך העץ" מציגות עץ מלא כהה איכותי ויפהפה, במראה חשוף, נטול ריפוד, וכזה המציג את העץ במלוא תפארתו. המערכות חזקות ואיכותיות מאוד, וכל פרט במהלך ייצורן זוכה להקפדה מוחלטת. הן מבטיחות שרידות גבוהה ואורך חיים מרשים, מחד, ומאידך הן מביאות נוחוּת נהדרת ליושביהן והן גם קלות לאחזקה, לניקוי ולארגון. הריהוט עשוי העץ של "דרך העץ" – פרי פיתוחו, תכנונו ופועלו של ניצן מלכי (בעל הוותק והניסיון הרב בתחום עבודות העץ) – מביא עימו סטנדרט גבוה במיוחד ומעניק לכל מקום בו יוצב תו איכות בנוסף על חן אין סופי, טבעי ומשובב נפש.

להזמנות צלצלו:

054-2271180

 

דילוג לתוכן