ספסלים מעץ

דרך העץ – ספסלים

ספסל עשוי עץ הניצב בליבה של גינה מלבלבת מספק יותר מנוחות, יציבות ועמידות. ספסלים מעץ שכאלו מביאים איתם תחושה של אותנטיות נוסטלגית, וכמו מפתה את כל רואיו לשבת עליו ולהתרגע. לרהיט שנבנה מעץ יש את אותן תכונות שמבטאות יותר מכל את היופי שבפשטות, כיוון שהוא מזכיר את שהיה בעבר, כשבמשך תקופות ארוכות על פני כדור הארץ השתמש האדם בעץ בלבד בכדי לבנות לו בתים ולרהט אותם. העץ הוא משאב טבעי, נעים ביותר למגע, בעל יופי רב ויש בו אנרגיה מצמיחה, ממש כמו זו שזרמה בעץ שהיווה את המקור לחומר הגלם. השימוש בעץ כחומר ממנו בנוי הרהיט מעניק לתוצר המוגמר הרגשה חמימה וייחודית, והופך אותו לפריט ריהוט שנקשרים אליו ואוהבים אותו במיוחד.

גינות וחצרות רבות זוכות כיום להשקעה רבה בעיצובן – בתאורה שנבחרת במיוחד על מנת ליפות את הסביבה, במשטחי דק יפהפיים ויקרים שמכסים חלקים משטח הגן, וכמובן בצמחייה המטופחת שלהן. הצבת ספסל בגינת ביתכם תוסיף לו קסם וחן, ותשווה לו חזות מרגשת. רק דמיינו את המראה המלבב של סבא וסבתא המסבים יחד עם הנכדים על ספסל הגינה שלכם, קוראים בספר בצוותא, מתחבקים ומרגישים בנוחות הבטוחה והנדירה שמעניק ספסל העץ לכל יושביו.

בדרך העץ – המתמחה בריהוט עץ לגן – תמצאו מגוון מושלם של ספסלים מעץ לגינה. את הספסלים הייחודיים של "דרך העץ", שמשווים לכל מקום בו הם ניצבים תחושה טבעית, מושכת ונינוחה, ניתן להזמין בהתאם לבחירתכם: מתוך מבחר של צבעים וגדלים שונים. כל הספסלים שלנו מיוצרים תוך הקפדה מיוחדת על נוחות ובטיחות הישיבה וכמובן – מעץ מלא. ספסלים מעץ של "דרך העץ" מוסיפים יופי, נוחות ורוגע לכל מקום בו הם ניצבים, ויש בהם כדי להגשים משאלות לב כמוסות של חזרה לילדות, ליציבות ולרוגע.

בקולקציית ספסלי הגן ממתינים ללקוחותינו דגמים רבים ושונים, הנבדלים אלו מאלו במידותיהם, בגובהם וכמובן בגוונם ובמראה הסופי שלהם. ואם תחשוק נפשכם באטרקציה משמחת – הספסל המתנדנד שלנו ימתיק עבורכם את הישיבה בתנועה מערסלת ונעימה, ויספק מוקד משיכה מלהיב לכל אורח, ובעיקר לדרי הבית עצמם.

דילוג לתוכן