ריהוט גן הגדיל את שטח המגורים שלנו. ניצול שטחים כמו: מרפסת, דק וגינה הוא עובדה.
שימוש בשטחים אלו בימי קיץ, או בשמש חורפית, הפך אותם לחלק משטח המגורים שלנו, וכך את חלק משעות הפנאי שלנו אנו מנצלים בשטחים אלו, בעת מפגש משפחתי או בילוי עם חברים וטעינת מצברים ליום שלמחרת.

ריהוט גן מתחלק למספר קבוצות: פינות ישיבה לכיבוד וארוחות קלות, שולחנות קפה, ופינות אוכל. לצורך כך מציעים ב"דרך העץ" מגוון רחב של עיצובים, שבעזרתם ניתן ליצור אפשרויות ישיבה ואירוח המתאימות לגדלים שונים של שטחי פנאי (פרגולות, מדשאות, מרפסות ועוד). תיקוני הישיבה יוצרים תחושה של החמצה לאחר הקניה. על ריהוט גן להיות נוח – נדנדות, ספסלי עץ ושולחנות. רהיט נוח מאפשר לנו ישיבה ממושכת לאורך זמן, ללא תיקוני ישיבה תדירים. תיקוני ישיבה לעיתים תכופות פוגמים בהנאת הישיבה. בזכות מבנה נכון של ריהוט הגן של "דרך העץ", מבנה הרהיטים מחלק את משקלנו על גבי המושב כך שתחושת הנוחות תורגש בכל חלקי גופנו.

רהיטי גן צריכים להיות עמידים וחזקים לשימוש בגן, בשמש או בצל. ב"דרך העץ" מושמים הדגשים על נוחות ישיבה וחוזק הרהיט, והתוצאה היא פרי ניסיונות רבים שבסופם נוצר ריהוט גן עם עיצוב ייחודי. הרהיט המוגמר עשוי מעץ, חזק, יפה, עמיד ונוח.

ל"דרך העץ" מגוון רהיטים גדול הכולל בין השאר כסאות נדנדה המתנדנדים על משטחים ישרים וקשיחים, וכסאות נדנדה לשימוש על גבי דשא ומשטחים רכים. עוד תמצאו בקולקציית רהיטי הגן שלנו ספסלי עץ המתנדנדים על גבי חול, דשא וחצץ, וכן נדנדות מעץ במספר דגמים וגדלים.

צפו בסרטון: "נוחות שקטה"
דילוג לתוכן