ספסל ישיבה

העץ הוא חומר נפלא ליצור רהיטי חוץ ופנים. בבחירה נכונה של סוג העץ, עבודת גימור יצירתית וצביעה, הרהיט יוכל לשמש אותך בהנאה לאורך שנים רבות. במקרה של ספסל ישיבה, מדובר ברהיט פרקטי שמשמש חלק בלתי נפרד מעיצוב החלל, הפנימי או החיצוני.

מיקומים בהם ניתן להציב ספסל ישיבה

  • בגינה – הגינה היא מקום מושלם לשבת בו וספסל ישיבה, אשר עשוי מעץ ישתלב בה באופן מושלם. הספסל יכול להגיע בעיצובים וגדלים שונים ואף יכול להיות מותאם לגינה שלך באופן אישי.
  • במרפסת – הישיבה במרפסת יכולה להיות ברוב ימות השנה ולכן כדאי שיהיה בה ריהוט שיכול לשמש אותך בנוחות. ספסל  יכול להיות רהיט גן מושלם למרפסת שלך, בין אם היא קטנה או גדולה.
  • בכניסה לבית – אם יש לך בית פרטי או כניסה רחבה, ישיבה בחוץ לצורך נעילת נעליים או התארגנות לפני ואחרי היציאה מהבית, יכולה להיות נוחה יותר עם ספסל ישיבה מיוחד ומעוצב, שיביא גם נוחות וגם יוסיף לכניסה מבחינה עיצובית.
  • בתוך הבית – בהתאם לעיצוב של הבית שלך, יתכן וספסל מעץ יתאים גם לחלל הפנימי. כמו כן, כיוון שאפשר לעצב את הספסל ישיבה באופן אישי, הגודל שלו יכול להיות מותאם לחדר בו הוא יהיה.

ספסל ישיבה

עיצוב הספסל

ישנם מספר גורמים בהם מתחשבים בעת תכנון ועיצוב הספסל. ראשית, יש לחשוב על המיקום שלו, היכן הוא יוצב ומה המרחב שיש בו. חשוב מאד שיהיה נוח הן להגיע אל הספסל והן לשבת עליו. אם נראה לך כי הספסלים הסטנדרטיים לא מתאימים למקום בו חשבת לשים אחד, כל שעלייך לעשות הוא לבקש להתאים את המידות באופן אישי.

גורם נוסף שיש להתחשב בו בעת התכנון הוא הנראות הכללית של המקום. ישנו הבדל בין ספסל ישיבה המיועד להיות בתוך הבית לבין אחד שמיועד להיות בגינה, בין עצים ופרחים. כדאי מאד להתאים את העיצוב ולבחור את העץ הנכון והצבעים המתאימים לחלל כולו.

אל הספסל יש להתייחס כרהיט שכיף להשתמש בו וכיף להסתכל עליו. נקודה נוספת שיש להתייחס אליה בעת העיצוב הוא הפרקטיות ויש לחשוב איך להשיג את המקסימום מהריהוט שלך.

מהעיצוב עד ההובלה

אנו, בדרך העץ, מציעים לך ליווי מלא. משלב החשיבה ותכנון העיצוב ועד להובלת הספסל אלייך לבית. נשמח לעמוד לרשותך ולייצר עבורך ריהוט מעץ.

להזמנת ספסל ישיבה צלצלו אלינו:

054-2271180

דילוג לתוכן