ספסל דקורטיבי במרחב שלנו

מדינת ישראל נחשבת למדינה חמה וברוב ימות השנה אפשר לצאת החוצה. לעתים אפשר לבלות בחוץ רק בשעות הבוקר והערב, כשהשמש לא במרום השמיים ובאחרים אפשר ליהנות מהגינה דווקא באמצע היום. השהות בחוץ מושפעת ממזג האוויר אך לא רק. ככל שהגינה, החצר או המרחב שבחוץ מעוצבים ונוחים יותר לבילוי, כך הסיכוי שנרצה לצאת עולה.

רהיטי חוץ ובהם ספסל דקורטיבי הופכים את השהות בחוץ לנעימה יותר. הם מתאימים לישיבה לאורך זמן, למנוחה קצרה ובנוסף, הם מחמיאים לסביבה בה הם נמצאים. רהיטים נוספים מעץ יכולים להיות נדנדה, כיסא נדנדה, שולחן ואחרים. ההתמחות שלנו בדרך העץ היא יצירה אישית של כל פריט ועבודה נפלאה בעץ.

לא רק לגינה

ספסל דקורטיבי יכול להיות רהיט חוץ נפלא והוא משתלב במקומות שונים. אחד מהם הוא הגינה שלנו כאשר הוא יכול להיות פריט יחיד או להוות חלק מסט של רהיטים כשלידו יכולה להיות נדנדת עץ, שולחן ועוד. העץ ממנו עשוי הספסל משתלב בקלות בגינה, בין אם הגימור שלו שומר על הצבע הטבעי ובין אם הוא צבעוני.

ספסל דקורטיבי
ספסל דקורטיבי עם ארגז אחסון

עיצוב הכניסה לבית

הכניסה לבית יכולה לעבור שדרוג בעזרת רהיטים דקורטיביים. הספסל נוח לשימוש, אפשר לשבת עליו כדי להחליף נעליים ולהניח עליו את הקניות כדי להיכנס לבית בנינוחות. כמו כן, הוא מהווה תוספת יפיפייה שמעניקה כבר מהמפגש הראשון תחושה של מקום נעים.

לבחירת דגם של ספסל דקורטיבי והזמנות צלצלו:

054-2271180

מנוחה במקומות ציבוריים

ישנה חשיבות רבה ליצירת אזורי מנוחה במרחבים ציבוריים. הספסלים משתלבים בגינות ציבוריות, משחקיות וגם במרכזי קניות. במקומות בהם נרצה להוסיף טאצ' מעוצב ייחודי נעדיף רהיטי עץ בעבודה אישית. אפשר להשאיר את העץ בצבעו הטבעי או לבחור בגימור שמתאים לסביבה.

קליניקות ומשרדים

גם מקומות סגורים אשר מקבלים אליהם אנשים או אורחים יכולים להיראות טוב יותר כשבכניסה שלהם ישנו ספסל. הוא יכול לשמש לזמן ההמתנה ובמקרים של קליניקות בהן נהוג להסיר נעליים בכניסה, ישמש להחלפה בקלות ונינוחות.

מרפסות ועליות גג

גם המרפסת או עליית הגג היא חלק בלתי נפרד מהבית שלנו. אנחנו יכולים לנצל את החלל היטב, ליהנות ממנו בעצמנו, עם המשפחה ועם חברים. ברגע שאנחנו מוסיפים רהיטים מרשימים ונוחים אנחנו מעלים את הסיכוי שנרצה לצאת החוצה. הישיבה על הספסל באוויר הפתוח יכולה להיות חוויה יום יומית וכל שעלינו לעשות הוא לבדוק שהמידות שלו מתאימות למרחב הקיים.

פרמטרים לבחירת ספסל דקורטיבי

את רהיטי הגן אפשר להחליף אם יש רצון או צורך, אך למעשה רהיט טוב יכול לשמש לאורך שנים ולהעניק רגעים קסומים של ישיבה בחוץ. את בחירת הספסל הדקורטיבי נרצה לעשות תוך התחשבות בפרמטרים שונים ובניהם:

המראה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת ספסל דקורטיבי הוא העיצוב. יתכן שאחד לא יאהב מה שהאחר יאהב וחשוב שהעיצוב יתאים לסגנון שאנחנו רוצים ליצור בסביבה שלנו. כמו כן, בדרך העץ ניתן לבקש צבעים מיוחדים ולעתים התאמות ספציפיות.

עמידות למזג האוויר

חשוב שהרהיט יתאים לעמידה בחוץ. הוא אמנם לא צריך להיות רטוב כל הזמן, אך רהיטים לא איכותיים ייהרסו לאחר חשיפה קצרה לשמש או לגשם ואי אפשר לסמוך על כך שנכסה את הספסל כל הזמן. אנחנו צריכים למצוא רהיטים עמידים גם בפני מזג האוויר ושהתחזוקה שלהם תהיה סבירה.

ספסל דקורטיבי טבעי

המרחב הקיים

המרחב הנוכחי קובע במידה רבה אילו רהיטים יתאימו לו. אם יש לנו הרבה מקום נוכל לשלב לא רק ספסל דקורטיבי כי אם גם נדנדה, שולחן מעץ ועוד פריטים. אם המרחב שלנו מצומצם נצטרך לבדוק כי הספסל יכנס בקלות ובלי שנצטרך להצטמצם מבחינת הישיבה. חשוב שיהיה מספיק מקום כדי להתיישב ולקום ואם יש צורך אפשר לבחור בספסל עם משענות בצדדים.

חומר

בגינה ובחצר נעדיף בדרך כלל ספסלי עץ. אמנם המתכת יכולה להיות קלת משקל, אך היא נוטה לקורוזיה וסופגת את הטמפרטורה, מה שגורם לכך שלא נוכל לשבת בנינוחות בימים חמים או קרים. לעומת זאת העץ גם יפיפה וגם אינו מושפע ממזג האוויר. בעיבוד נכון וטיפול קל הוא יוכל לשמש אותנו לאורך שנים רבות בלי שהמראה שלו ישתנה.

פונקציות נוספות

ספסל דקורטיבי יכול לעמוד בפני עצמו ולהיות סטטי, אך אפשר למצוא גם ספסל נדנדה וספסל עם מקום אחסון. לכל פונקציה יש יתרונות וכדאי להסתכל על הדגמים השונים לפני בחירת האחד שמתאים עבורנו. במרחבים מסוימים כמו גינות פרטיות, חצרות משותפות ולאורך שבילים ניתן לשלב בין סוגים שונים של ספסלים כך שכל אחד יוכל ליהנות מהפונקציה המתאימה לו ביותר.

בחירת טבעית בעץ

דרך העץ יוצרים רהיטים דקורטיביים לבית, לגינה ולמרחבים ציבוריים. המומחיות שלנו היא יצירה ייחודית בעץ וכאן ניתן למצוא ספסלים בדגמים שונים, בגימור טבעי או בצבע המותאם באופן אישי. כל רהיט עובר אצלנו טיפול מוקפד ואנו דואגים לגימור שמאפשר ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. בנוסף, נשמח לתת המלצות לשמירה על הספסל ולהעניק לך הנאה ארוכת טווח.

רוצים לבחור ריהוט מעץ מלא ביקרו בקטלוג הרהיטים שלנו. 

לפרטים, שאלות והזמנות צלצלו כבר היום:

054-2271180

 

Call Now Buttonחייגו
×
×

עגלת קניות