נדנדה לתינוק

תינוקות אוהבים להיות בתנועה. הם אוהבים את התנועה המונוטונית שחוזרת על עצמה ולכן הם נהנים להיות על נדנדות. שלא כמו ילדים בוגרים אשר יכולים להחזיק את עצמם, ולכן כאשר מדברים על נדנדה לתינוק יש להקפיד על נדנדה שתגן עליהם בעת הישיבה והנדנוד. נדנדה מעץ, היא אידאלית עבור תינוקות שמתחילים לשבת ועבור הוריהם.

נדנדה אצלך בבית או בחצר

נדנדה לתינוק אינה תופסת מקום רב ולכן היא יכולה להתאים גם לבית וגם לשטח החיצוני. במקרה ויש לך גינה, אפשר יהיה לתלות את הנדנדה על כל קורה עליונה. אם ברצונך לשים את הנדנדה בבית, אפשר לתלות אותה בקלות בכל חלל וליהנות מרגעים שקטים בכל שעה של היום, בלי לצאת מהבית.

סיבות לבחור בעץ על פני כל חומר אחר

כיוון שישנן נדנדות שונות המיועדות לתינוקות, יתכן ועולה אצלך השאלה מדוע דווקא העץ עדיף על פני שאר החומרים. העץ עצמו מביא מספר יתרונות ובהם:

  • נראות – הנראות של העץ משתלבת בגינה, בחצר ואף בתוך הבית. באפשרותך להזמין נדנדה לתינוק בכל צבע שמוצא חן בעינייך או להשאירה בצבעים טבעיים.
  • בטיחות – ברגע שמטפלים בעץ בהקפדה ובצורה הנכונה, השימוש בנדנדה בטוח. העץ אינו מושפע מהחום ולכן אפשר להשתמש בנדנדה בחוץ גם אם הייתה שמש בשעות לפני כן.
  • השקעה לטווח ארוך – העץ שעובר טיפול הוא עמיד לאורך זמן רב ולכן הוא יוכל לשמש לאורך טווח ארוך ומספר תינוקות יוכלו ליהנות מהנדנוד.

תהליך הכנת נדנדה לתינוק

ייצור הנדנדה נעשה באופן פרטני כאשר השלב הראשוני הוא שלב התכנון. בתחילה נבדוק אם יש לך דרישות ובקשות מיוחדות. לאחר מכן, נתפנה למלאכת היצור ונבחר את העץ המתאים ביותר עבור הנדנדה. בסיום שלב זה, נצבע את הנדנדה בצבע הנבחר או בלכה שקופה אשר תבליט את היופי הטבעי של העץ ובו זמנית גם תגן עליו. לבסוף, נוביל את הנדנדה עד אלייך.

בדרך העץ אנו מייצרים רהיטי עץ בהתאמה אישית ויותר מכך. אנו מלווים את הלקוחות מקבלת ההחלטה, דרך בחירת הצבעים וחומר הגלם ועד להובלה והתקנת הרהיטים בבית או בחצר. אנו מזמינים אותך ליהנות משירות מוקפד ונדנדות איכותיות ביצירת קשר.

להזמנת נדנדות ייצור כחול לבן צלצלו כבר היום:

054-2271180

 

Call Now Buttonחייגו
×
×

עגלת קניות