נדנדה למרפסת בניין – הבחירה הנכונה לבית שלנו

בישראל אפשר לראות בניינים רבים עם מרפסות, אך אלו לא תמיד מנוצלות בדרך הטובה ביותר. לעתים הן עומדות שוממות ולעתים הן משמשות כחלל אחסון נוסף. כל זאת בזמן שהן יכולות להוות מרחב נעים ונוח לישיבה בחוץ. הוספת נדנדה למרפסת מעלה את הסיכוי שנרצה לצאת החוצה, לנצל את האוויר הפתוח וליהנות מכל רגע.

גם במרפסות אפשר להציב נדנדות

בחירת רהיטי חוץ יכולה להיראות מאתגרת ובמיוחד כאשר מדובר על מרפסת. ככל שהמרפסת גדולה יותר כך קל יותר לעצב אותה, אך אין זה אומר שאפשר להזניח את זו הקטנה. בדרך העץ מעצבים בקפידה רהיטים בעבודת יד עם נראות ייחודית ותהליך מוקפד. התוצאה באה לידי ביטוי בכיסאות, שולחנות, שרפרפים, ספסלים, כסאות נדנדה וכמובן, נדנדה למרפסת.

בין הנדנדות אפשר למצוא נדנדת יחיד, זוגית, לשלושה אנשים, ספסל נדנדה ונדנדות לילדים קטנים. המשותף לכולן הוא האיכות הגבוהה המתקבלת תודות לשימוש בעץ מלא ותהליך יצירה אישי ונראות יוצאת דופן שעושה חשק לצאת החוצה. יש לכם שאלות  בנושא?

נשמח לעמוד לשירותכם

חייגו אלינו היום 054-2271180 או השאירו פרטים:

על מה מומלץ לשים לב בבחירת נדנדה?

אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת הנדנדה הוא לבחור את האחת הנכונה. יש להתייחס למרחב הקיים ולנדנדה ולאחר מכן ניתן לבצע התאמות צבע ואלמנטים נוספים. הפעולה הראשונה שיש לעשות היא למדוד את המרפסת ולבחון את האפשרויות השונות העומדות לרשותנו.

חשוב לשים לב כי כדי ליהנות מהתנועה המרגיעה חשוב שלא להניח את הנדנדה בצמוד לקיר (כשהמטרה היא שיהיה מקום להתנדנד). במקרה של מרפסת קטנה מאד פעמים רבות ספסל נדנדה יתאים יותר מנדנדה גדולה כיוון שהוא לא תופס מקום רב אך הוא מעניק הנאה גדולה. אפשרות נוספת היא כמובן נדנדת יחיד שיכולה להיות מושלמת לישיבה בחוץ עם הקפה או כוס היין.

במקרה וישנו מקום במרפסת אפשר לבחור בנדנדה זוגית או לשלושה אנשים. אם יש למעלה מרפסת נוספת אין כל צורך בצילון. במקרה ונראה שיש מקום במרחב כדאי לשקול להוסיף לצד הנדנדה גם שולחן קטן שאפשר יהיה להניח עליו כיבוד ביציאה החוצה או פשוט עציץ שיחמיא למרחב הכללי.

כל היתרונות של הנדנדה אצלנו בבית

נדנדה למרפסת מביאה איתה יתרונות רבים. היא גורמת לנו לרצות לצאת החוצה ולא במקרה. תנועת הנדנוד משפיעה לטובה על מצב הרוח שלנו. התנועה העדינה משחררת אנדורפינים אשר מסייעים להפחתת כאב ודיכאון. התנועה טובה עבור כל גיל כשיש לה השפעה חיובית על מבוגרים והיא נקשרת בהפחתת ודחיית מחלת האלצהיימר.

בקרב ילדים הנדנוד מסייע להרגעה ובמיוחד בקרב ילדים (וגם מבוגרים) עם הפרעות קשב וריכוז או היפראקטיביות. כל היתרונות הללו נפלאים ומושגים בישיבה על כיסא נדנדה, נדנדה גדולה או ספסל נדנדה. עתה, כל שנותר הוא לבחור את הגודל, הצבע והאלמנטים המתאימים ביותר למרפסת, ליצור קשר עם דרך העץ ולשדרג את המרפסת שלנו.

להזמנת נדנדה למרפסת צלצלו :

054-2271180

דילוג לתוכן