נדנדה לגינה איכותית במיוחד – תרשו לעצמכם להתפנק

מזג האוויר הישראלי גורם לנו לצאת החוצה. בחורף הטמפרטורות אינן נמוכות במיוחד וימי הגשם מועטים. בקיץ ישנה תחושה של חופש שמעלה את הרצון לבלות בחצר. ישנם יתרונות רבים לבילוי בחצר אך כדי שנרצה לצאת החוצה עלינו לדאוג שהיא תעוצב באופן שמתאים לסגנון החיים שלנו. הוספת נדנדה לגינה יכולה להספיק כדי למשוך את הילדים, המבוגרים, בני הבית והאורחים החוצה.

לעצב את החצר כך שתתאים לחיי היום יום

החצר צריכה להתאים לחיי היום יום. הרהיטים שיהיו בה צריכים להתאים לגודל שלה, לתנועה בה ולצרכים האישיים. המטרה היא לבחור רהיטים אשר יהפכו את החצר למקום שכיף לבלות בו וכדאי לזכור כי עיצוב שמתאים לאחד לא תמיד יתאים לאחר.

בעיצוב החצר כדאי להסתכל על כל הרהיטים שיכולים להיות בה. בין היתר אפשר להציב נדנדה לגינה או ספסלים, שולחן ואחרים. המטרה של כולם היא לשרת את בני הבית ולהפוך את החצר למקום שכיף לבלות בו. חצר מעוצבת תגרום לנו לצאת החוצה, לנשום אוויר ותוציא גם את הילדים לשחק ולהירגע בחוץ. עדיין מתלבטים או אולי יש לכם שאלות? 

נשמח לעמוד לשירותכם

חייגו אלינו היום 054-2271180 או השאירו פרטים:

התאמת הנדנדה לגינה

נדנדה לגינה יכולה להגיע בשלל גדלים וצבעים. כדי שהיא תתאים לנו חשוב לוודא כי נשמרות פרופורציות במרחב כך שנוכל לנוע בו בלי להיתקל בשום דבר. לגינה קטנה תתאים נדנדת יחיד או זוגית ובגינה גדולה אפשר לשים נדנדה לגינה גדולה במיוחד או ספסל נדנדה. כמו כן יש לשים לב שנשאיר מקום לנדנוד ולא לשים את הרהיט קרוב מדי לקיר או רהיטים אחרים.

בנוסף לגודל כדאי להתאים בין נדנדה לגינה לבין שאר רהיטי הגינה או להזמין את כלל הרהיטים במקום אחד כמו דרך העץ. כדאי להעדיף רהיטי עץ אשר אינם מתחממים בשמש ואינם נהרסים בהליך של קורוזיה בשל החשיפה לגשם וללחות.נדנדה לגינה

נקודה נוספת שכדאי לשים לב אליה היא הצבעים. אפשר לבחור כי כל הרהיטים יגיעו במראה עץ טבעי ואפשר לבחור בשלל צבעים כאשר הכלל החשוב ביותר הוא התאמה בין כל האלמנטים שנמצאים בחצר. למראה מעוצב כדאי להתאים בין הרהיטים השונים ובינם לבין שאר הפריטים כשאפשר להוסיף עציצים, פסלונים ואחרים אשר יהיו בצבעי הנדנדה. 

עוד יתרון של נדנדות מסוג הזה, שבמידה והעיצוב של המקום משתנה אז ניתן יהיה לשנות את הצבע של הנדנדה בהתאם. לאחר הצביעה הפריט יראה ממש כמו חדש וימשיך לשרת אותכם עוד שנים טובות.

נדנדות של דרך העץ – כל האפשרויות במקום אחד

דרך העץ מתמחה בייצור רהיטי עץ מלא בעבודת יד. זה המקום לבחור את רהיטי הגינה המושלמים עבור הגינה שלנו מבחינת גודל, מראה, צבע, עם אפשרות להתאמה אישית. בין היתר נוכל למצוא כאן נדנדת יחיד, זוגית, לשלושה ואפילו נדנדה משולבת עם נדנדת ילדים.

כל רהיטי דרך העץ וכך גם נדנדות עשויות מעץ אורן מלא, עוברות הליך יצירה מוקפד וגימור המסתיים בשכבת צבע לפי בחירה (ניתן להשאיר את צבע העץ). בסיום העבודה מגיעים הרהיטים עד לבית ומונחים במקומם ולכם נישאר רק ליהנות מהם בשנים הקרובות.

להזמנת נדנדה לגינה צלצלו :

054-2271180

דילוג לתוכן