גינה לי חביבה

ריהוט גן איכותי יכול לשדרג מרפסת או גינה בצורה ניכרת – בין אם מדובר על מרפסת או גינה אשר נמצאות בחזית הבית או מאחורי הבית.

המשותף לחצר ולמרפסת הוא שהן נותנות טעימה שונה מזו הקיימת בתוך הבית ויוצרות קישור בין הפנים והחוץ. כאשר משקיעים בחצר או במרפסת – בוחרים בריהוט מרשים ונעים, מוסיפים עצים, פרחים, דשא, נדנדות, מערכות ישיבה, כסאות נדנדה, פינות קפה וכו', הן הופכות לפינות חן ייחודיות בהן ניתן להירגע מקצב החיים המסחרר.

השקיעו בריהוט וצרו הרמוניה

השקעה בריהוט הגן הופכת כל חוויה לנעימה יותר – בין אם תשבו באוויר לבדכם ותקראו עיתון או ספר, בין אם תשבו עם בני המשפחה ותעשו "על האש" ובין אם תזמינו חברים ליום הולדת או מפגש מהנה. אין ספק שריהוט גן איכותי ומזמין ישפר את חייכם ויחבר אתכם אל הטבע.

אחד הטרנדים הפופולאריים בימינו הינו ריהוט מעץ, כמובן שישנם אנשים אשר מתחברים לעיצוב בסגנון הייטק, אך העיצוב החדיש יוצר תחושה קרה ופחות מזמינה. מעבר לזאת, יש לנו מספיק רהיטי אלומיניום ומתכת מחוץ לבית – במשרדים, במסעדות, בבתי קפה וכו'. כמובן שכל אחד וטעמו האישי.

נקודה חשובה: כאשר מעצבים את הגינה או המרפסת, יש להתאים את העיצוב לסגנון הגן ואופי הבית, למשל: אם ישנה פרגולה בגינה רצוי לבחור בריהוט גן מעץ, אם הבית מתאפיין בעיצוב מינימליסטי תוכלו לבחור במערכות ישיבה בעלות עיצוב סימטרי, קווים ישרים וצבע לבן או  במערכת ישיבה אשר עשוייה מראטן (דקל) בצבע לבן ועוד. כל מקרה לגופו.

מעצבים את הגינה או המרפסת עם חברת דרך העץ ונהנים לכל אורך התהליך

אם אתם נמנים בין חובבי העץ ומעוניינים לעצב את הגינה והמרפסת שלכם באופן מזמין, חם ומרשים, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – "דרך העץ" ולהזמין מאתנו מגוון רהיטי עץ איכותיים ועמידים.

אנו מייצרים את רהיטי העץ בהתאם לצרכי הלקוח, מספקים ייעוץ, מסייעים בבחירת הרהיטים המתאימים ומלווים אותו לאורך כל הדרך עד שהוא מרוצה לגמרי.

אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם.

כתיבת תגובה

חייגו
×
×

עגלת קניות